fbpx
Esam Piņķos, Salienas 4
+371 2020 0806
Ienākt

Aicinām deju grupās bērnus vecumā no 4 līdz 6 gadiem


Bērniem dejošana ir dabisks pašizpausmes veids. Dejošana ļauj bērnam atklāt un attīstīt dabas doto talantu. Deju nodarbības uzlabo muskuļu tonusu un darbību, veido pareizu stāju, attīsta lokanumu, spēku, koordināciju un izturību. Deju nodarbības veicina intelektuālo un emocionālo attīstību un sniedz jūsu bērnam iespēju iemācīties paust savas jūtas un domas. Un nav svarīgi, vai turpmāk viņš nodarbosies ar dejām profesionāli. Deja ir mākslas veids, kas ierauj bērnu vienlaikus kustību un ritmu, jušanas un domāšanas pasaulē. Bērns sāk izjust kustību skaistumu, dejošana veicina bērna pašcieņu un pārliecību par sevi. Deju nodarbību rezultātā bērns kļūst aktīvāks un atvērtāks.
Apmācību programmā:

• Ritmika
• Partera vingrošana
• Mūsdienīgas bērnu dejas
• Stiepšanās
• Repertuāra sagatavošana

A grupa nodarbības notiek 4 reizes nedēļā. Vienas nodarbības ilgums – 1 stunda (Abonements 200 EUR)
C grupa BREAK Dance nodarbības notiek 2 reizes nedēļā. Vienas nodarbības ilgums – 1,5 stunda (Abonements 200 EUR)
Abonements derīgs 1 mēnesi

Nodarbību grafiks

P.

16:00 – 17:30

BREAK Dance


C grupa
18:00 – 19:00

Klasiskais Balets


A grupa

O.


______T.

16:00 – 17:30

BREAK Dance


C grupa
18:00 – 19:00

Modernais Balets


A grupa

C.


______Pt.

18:00 – 19:00

Modernais Balets


A grupa

S.

11:00 – 12:00

Hip Hop


A grupa

Mēneša abonements

  • A grupa - 200 EUR
  • C grupa - 200 EUR
  • *Pirma izmēģinājumu nodarbība bezmaksas

Deju stili

Modernā deja jeb Contemporary Dance

Mūsdienīga skatuves deja, kas radusies no amerikāņu un eiropiešu modernisma un postmodernisma laikmeta deju virzienu sinerģijas. Contemporary dance ir klasisko, tautas un mūsdienu dejas virzienu un tehniku sintēze. Šo stilu raksturo milzīgs dejas tēlu un kustību klāsts un ārkārtīga izteiksmība.

Contemporary iemāca labāk saklausīt sevi un savu ķermeni, paužot ar kustībām savas jūtas un emocijas.


Klasiskā deja jeb balets

Klasiskā deja ir horeogrāfijas mākslas pamatā, izteiksmīgs baleta līdzeklis, sistēma, kuras pamatā ir dažādas rūpīgi izstrādātas kustību grupas. 

Tieši klasiskās dejas sistēmas ietvaros radās vispārpieņemtās un visās deju tehnikās izmantojamās roku, kāju, galvas un korpusa pozīcijas. Detalizēti pārdomātā kustību un vingrojumi pie stieņa, dejas zāles vidū, parterā ļauj secīgi attīstīt muskuļu elastību, mugurkaula lokanumu, izkopt stabila līdzsvara stāvokli (aplombu), dejotāja ķermeņa plastiskumu un dejas māku.

Klasiskās dejas nodarbības veido pareizu stāju, uzlabo koordināciju un iztaisno šķību mugurkaulu.


Hiphops

Hiphops ir dinamisks deju stils, kas apvieno sevī plašu citu deju stilu klāstu, tai skaitā break dance, locking, popping, Harlem shake un daudzus citus deju stilus, kuri bija radušies Amerikā 70. gados un ieguvuši popularitāti, pateicoties deju komandām un ielu deju sacensībām – tā saucamajiem “battle”.

Vislielāko popularitāti hiphops ir ieguvis bērnu un pusaudžu vidū, pateicoties hiphopa mūzikai, īpašajam ģērbšanās stilam un hiphopa subkultūrai. Šim deju virzienam pastāv simbolisks dalījums vecajā un jaunajā skolā – new school un old school. Pie jaunās skolas pieder locking, popping un crunk, un pie vecās skolas pieskaita break dance, uprock un top rock. Dinamiskais un ritmiskais hiphops paredz intensīvus treniņus deju komandās, attīsta izturību, trenē elpošanas un kardiosistēmu, labvēlīgi ietekmē ritma izjūtu, taču atstāj vietu arī improvizācijai un pašizpausmei dejā.


Break Dance

Break dancing – HipHop kultūras deja. Ielu deja ar dumpīgu raksturu. Iespaidīga un oriģināla. Tajā apvienoti akrobātikas, vingrošanas un cīņas mākslas elementi.

Breika deju nodarbības attīstās:

• koordinācija un veiklība

• elastība un plastiskums

• ritma izjūta

• fiziskais spēks

• neatlaidība

• disciplīna

• līdera īpašības un individualitāte.

Breik-dance sākas ar visvienkāršākajām un vieglākajām kustībām, kuras var izpildīt pilnīgi ikviens. Kustībām kļūstot grūtākām, mainās arī fiziskā sagatavotība. 


Stiepšanās jeb Stretching

Stiepšanās – ir vingrojumu sistēma, kas tika izstrādāta Zviedrijā 20. gadsimta vidū. Ilgu laiku stiepšanās bija galvenokārt profesionālo sportistu iesildīšanās elements, taču, pateicoties šo nodarbību nenoliedzamajam pozitīvajam efektam uz vispārējo ķermeņa funkcionalitāti, ar laiku tā pārvērtās par populāru treniņu sistēmu plašām auditorijām, kas nu ir pazīstama kā Stretching.

Šobrīd stiepšanās ir treniņu komplekss, kas ļauj jebkāda līmeņa fiziskās sagatavotības cilvēkam uzlabot savu muskuļu elastību. Ttreniņi notiek uz paklājiņiem un sākas ar ķermeņa iesildīšanu, lai izvairītos no stiepšanās traumām. Stiepšanās nodarbības sekmē muskuļu elastību un locītavu kustību amplitūdu, kas ļauj uzturēt skaistu stāju un vieglu gaitu un saglabāt ķermeņa elastību.


Mūsu pasniedzēji

Simona
Contemp /Show dance /Akrobātika
Latvijas un starptautisko deju konkursu dalībniece un čempione. Pasaules čempionāts un Eiropas kauss - Modern dance/Show dance nominācijā.
Vairāk
Anastasija
Klasiskā horeogrāfija /Balets
Latvijas Nacionālā baleta māksliniece. Bakalaura grāds pedagoģijā un horeogrāfijā Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmija.
Vairāk
Irina
Balets/ Klasiskā horeogrāfija
Vaganaova Baleta Akadēmijas absolvente. Laikmetīgā balleta Borisa Eifmana teatris, klasiskā baleta māklsliniece Mikhailovska operas un baleta namā un Mariinsky teatrī Sankt-Peterburgā.
Vairāk
Chris
Hip-hop
Professionāla dejotāja, horeogrāfe un pasniedzēja. Latvijas Kultūras Koledžas «Hip-hop kultūras deja» specializācijas vadītāja.
Vairāk
Lana
Hip-hop
Street deju virzienu pasniedzēja. 15. gadus apmācijās un guva pieredzi dažādiem deju stiliem /hiphops, džeza, moderns/
Vairāk
Ralfs
BREAK Dance
Ralfs dejo jau 11 gadus. Dejo tādus deju stilus kā HipHop, Breaking un House. Latvijas Kultūras Koledža.
Vairāk
Vera
Contemp / Hp-Hop
Nodarbojos ar dejām jau 12 gadus, kuru laikā esmu apguvusi laikmetīgo, hip hop un klasisko deju. Latvijas Kultūras Koledža.
Vairāk
Monika
Jazz-modern/ Cheerleading
Profesionāla dejotāja, pedagogs un horeogrāfs. Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā.
Vairāk
Jelena
Vinjasa joga/ Stretching
Veselības nostiprinošo grupu treneris - pedagogs, aerobikas instruktors. Speciālitātes ieguva Latvijas Aerobikas Asociācijā
Vairāk
Iveta
Hatha Joga
Kundalini pētniecības institūts (ASV), jogas pasniedzēja, LU
Vairāk

Sazinies ar mums

Contact Form Demo
SIA Dance Story
Reģistrācijas Nr.: 40203400988
Salienas iela 4, Piņķi
Latvija, LV-2107
Telefona Nr.: + 371 20200806
info@dancestory.lv

Norēķinu rekvizīti
LV79HABA0551052665133
“Swedbank” AS
Balasta dambis 15, Rīga,
LV-1048, Latvija
BIC/S.W.I.F.T.: HABALV22
Reģ. Nr.: 40003074764

Lietošanas noteikumiPrivātuma politika
@Copyright - Visas tiesības aizsargātas, 2022
Pieteikties
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram