fbpx
Esam Piņķos, Salienas 4
+371 2020 0806
Ienākt

Privātuma politika

Šajā privātuma politikā mēs sniedzam obligāto informāciju par personas datu apstrādi, saskaņā ar Eiropas Savienības Vispārējo datu aizsardzības regulu Nr. 2016/679 (ES) (turpmāk tekstā – Regula), kas tiek veikta, kad jūs izmantojat mūsu tīmekļa vietni.
Datu pārvaldītājs, kas nosaka jūsu personas datu apstrādes mērķus un līdzekļus, ir SIA Dance Story (reģistrācijas Nr. 40203400988, juridiskā adrese: Silarāju iela 29, Piņķi, Babītes pag., Mārupes nov., LV-2107).
Ir svarīgi rūpīgi iepazīties ar mūsu privātuma politiku, jo tās noteikumi tiek piemēroti ik reizi, kad jūs apmeklējat mūsu vietni vai citādi to izmantojat. Lūdzam regulāri pārlasīt aktuālo šī dokumenta versiju, jo nākotnē tās saturs var mainīties.
Personas, kas ir jaunākas par 14 gadiem, nedrīkst mūsu vietnē iesniegt nekādus personas datus. Ja jūs esat persona, kas ir jaunāka par 14 gadiem, pirms personas datu iesniegšanas mūsu vietnē jums jāsaņem jūsu vecāku vai citu likumīgo aizbildņu piekrišana.
Apmeklējot un izmantojot mājaslapā sniegtos pakalpojumus, Jūs piekrītat, ka jebkura sniegtā informācija tiek izmantota un pārvaldīta atbilstoši privātuma politikā noteiktajiem mērķiem.

Fizisko personu datu apstrāde
2018.gada 25. maijā stājās spēkā Eiropas Savienības Vispārīgā datu aizsardzības regula par fizisko personu datu aizsardzību. Lūdzam pievērst uzmanību, ka sabiedrība apstrādā datus saskaņā ar regulas principiem:
• jūsu personas dati tiek apstrādāti likumīgi, taisnīgi un pārredzami (likumības, godīguma un pārredzamības princips);
• jūsu personas dati tiek vākti noteiktiem, skaidri definētiem un likumīgiem nolūkiem, un turpmāk tie netiks apstrādāti tādā veidā, kas nav savienojams ar šiem mērķiem (mērķa ierobežojuma princips);
• jūsu personas dati ir adekvāti, piemēroti un tikai tādi, kuri nepieciešami, lai sasniegtu mērķus, kuriem tie tiek apstrādāti (datu minimizācijas princips);
• apstrādātie personas dati ir precīzi un nepieciešamības gadījumā tiks atjaunināti (precizitātes princips);
• jūsu personas dati tiek glabāti tādā formā, lai datu subjektu identitāti varētu identificēt ne ilgāk kā tas ir nepieciešams nolūkiem, kādiem personas dati tiek apstrādāti (uzglabāšanas ilguma ierobežošanas princips);
• jūsu personas dati tiek apstrādāti tādā veidā, lai ar atbilstošiem tehniskiem vai organizatoriskiem pasākumiem nodrošinātu pienācīgu personas datu drošību, tai skaitā aizsardzību pret neatļautu vai nelikumīgu datu apstrādi, kā arī pret nejaušu zaudēšanu, iznīcināšanu vai sabojāšanu (integritātes un konfidencialitātes princips).

Mēs varam izmantot iegūtos personas datus, lai
• sniegtu pieprasītos pakalpojumus un informāciju;
• sniegtu efektīvu klientu atbalstu;
• pielāgotu mājaslapas funkcionalitāti lietotāja lietošanas paradumiem – tai skaitā valodai, meklēšanas pieprasījumiem, iepriekš apskatītajam saturam;
• iegūtu statistikas datus par lapas apmeklētāju plūsmu – apmeklētāju skaitu, lapā pavadīto laiku u.c.;
• veiktu lietotāju uzskaiti;
• attīstītu jaunus pakalpojumus;
• ievērotu normatīvo aktu prasības.

Sīkdatņu politika
Sīkdatne (angl. Cookie) ir neliels fails, kas sastāv no burtiem un cipariem un tiek saglabāts jūsu pārlūkprogrammā vai jūsu datora cietajā diskā. Dažādiem mērķiem tiek izmantotas dažādas sīkdatnes. Sīkdatnes arī palīdz atšķirt jūs no citiem tīmekļa vietnes lietotājiem, tādējādi nodrošinot patīkamāku vietnes lietošanas pieredzi un ļaujot uzlabot vietni.
Nospiežot pogu “Piekrītu” vai turpinot lietot tīmekļa vietni, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes savā pārlūkprogrammā. Tomēr jāņem vērā, ka bez visām sīkdatnēm jūs nevarēsiet pilnvērtīgi izmantot tīmekļa lapas funkcionalitāti.
Lai atteiktos no sīkdatņu saņemšanas, jūs varat izmantojot privātās pārlūkošanas režīmu, kuru nodrošina lielākā daļa pārlūkprogrammu (privāts logs, inkognito logs vai InPrivate logs). Jebkādas sīkdatnes, kas tiek izveidotas, darbojoties privātās pārlūkošanas režīmā, tiek dzēstas, tiklīdz jūs aizverat visus pārlūka logus.
Kā mēs izmantojam sīkdatnes?
Sīkdatnes ir nelielas teksta datnes, ko jūsu apmeklētās mājaslapas saglabā jūsu datorā. Tās tiek izmantotas, lai nodrošinātu mājaslapas darbību, kā arī lai sniegtu informāciju vietnes īpašniekiem.
Šī tīmekļa vietne var iestatīt šādas sīkdatnes:
• darbību uzlabojošas (sesijas) sīkdatnes. Tās ir paredzētas tīmekļa vietnes darbības uzlabošanai un apkopo vispārīgu (anonīmu) informāciju par vietnes izmantošanu;
• analītiskās (izsekošanas sīkdatnes no „Google Analytics”). Šīs sīkdatnes ļauj identificēt un uzskaitīt vietnes apmeklētājus, kā arī vērot, kā apmeklētāji pārvietojas vietnē, kad to izmanto. Tas palīdz uzlabot vietnes darbību, piemēram, nodrošināt, lai lietotāji varētu viegli atrast to, ko meklē. Šo sīkdatņu ievākto datu apstrādes pamatā ir piekrišana;
• funkcionālās sīkdatnes. Šīs sīkdatnes izmanto vietnes apmeklētāju identificēšanai, kad viņi atkārtoti atgriežas vietnē. Tās dod iespēju piedāvāt vietnes apmeklētāju vajadzībām pielāgotu saturu sociālajos tīklos, saglabāt klientiem aktuālu informāciju. Šo sīkdatņu ievākto datu apstrādes pamatā ir klientu piekrišana;
Ja jūs esat datu subjekts saskaņā ar Regulu, jums ir turpmāk minētās tiesības saistībā ar saviem personas datiem:
• Tiesības piekļūt informācijai. Jums ir tiesības saņemt informāciju par to, kāpēc un kā tiek apstrādāti jūsu personas dati. Jums ir tiesības bez maksas saņemt mūsu rīcībā esošo jūsu personas datu kopiju plaši izmantotā elektroniskā formātā.
• Tiesības labot. Jums ir tiesības panākt neprecīzu vai nepilnīgu personas datu labošanu vai papildināšanu bez nepamatotas kavēšanās.
• Tiesības „tikt aizmirstam”. Jums ir tiesības atsaukt savu piekrišanu personas datu apstrādei un panākt savu personas datu dzēšanu bez nepamatotas kavēšanās, tiklīdz dati vairs nav nepieciešami, lai sniegtu jūsu pieprasītos pakalpojumus un ievērotu normatīvo aktu prasības.
• Tiesības ierobežot apstrādi. Jums ir tiesības panākt savu personas datu apstrādes ierobežošanu, ja Jūs iebilstat pret to un mums nav leģitīmu pamatu turpināt apstrādi, ja Jūs apstrīdat datu precizitāti, ja apstrāde ir pretlikumīga vai ja Jūs pieprasāt celt, īstenot vai aizstāvēt likumīgas prasības.
• Tiesības iebilst. Jums ir tiesības jebkurā brīdī iebilst pret datu apstrādi, ja vien tas nav nepieciešams sabiedrības interesēs veicamam uzdevumam vai apstrādei nepastāv neapstrīdami likumīgs pamats.

Maksājumu apkalpošanai nepieciešamos personas datus SIA Dance Story nodod pilnvarotam apstrādātājam AS “Swedbank” (reģ. Nr.: 40003074764, juridiskā adrese: Balasta dambis 15, Rīga, LV-1048, Latvija), SIX Payment Services (Europe) S.A., a Luxembourg “Société Anonyme” (registered office: 10, rue Gabriel Lippmann, L-5365 Munsbach, Luxembourg trade and companies registry No. B144087). Tā izvēlēts tehniskais partneris, kas nodrošina e-komercijas maksājumu pakalpojumu tehnisko risinājumu, ir Straal Sp. z o.o. (Plac Europejski 1, Warsaw, 00-844, Poland, KRS number (registration number): 0000694017, NIP number (VAT number): 527-282-05-82, REGON number: 368238452).
Pirms maksājuma apstiprinājuma jāizlasa noteikumi. Maksājums tiek apstiprināts tikai gadījumā, ja apmaksas veicējs piekrīt noteikumiem.
SIA Dance Story
Reģistrācijas Nr.: 40203400988
Salienas iela 4, Piņķi
Latvija, LV-2107
Telefona Nr.: + 371 20200806
info@dancestory.lv

Norēķinu rekvizīti
LV79HABA0551052665133
“Swedbank” AS
Balasta dambis 15, Rīga,
LV-1048, Latvija
BIC/S.W.I.F.T.: HABALV22
Reģ. Nr.: 40003074764

Lietošanas noteikumiPrivātuma politika
@Copyright - Visas tiesības aizsargātas, 2022
Pieteikties
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram