fbpx
Esam Piņķos, Salienas 4
+371 2020 0806
Ienākt

Nodarbības pieaugušajiem!

Mūsu skola Dance Story, piedāvā dažāda veida nodarbības arī pieaugušajiem. Pie mums jūs varat atrast fiziskās aktivitātes atbilstoši savam temperamentam un fiziskai sagatavotībai.

Patlaban mēs piedāvajam jums šādas nodarbības:

BARRE /nodarbības pie baleta stieņa/
JOGA
CONTEMPORARY
DANCE FITNESS / Just for Ladies
SLOW AND STRONG
ROLL & MF STRETCH
PILATES
STIEPŠANĀS / Stretching


*Ar abonementu jūs varat apmeklēt jebkuras pieaugušo nodarbības, kuras ir sarakstā, ar iepriekšēju pierakstu. Pieraksts un atteikšanās no nodarbības apmeklējuma minimums 4.st. pirms nodarbības. Mums ir svarīgi regulēt cilvēku skaitu grupā, lai nodarbību laikā visiem būtu ērti.
**Cena par abonementu neiekļauj maksu par individuālām nodarbībām ar treneri.

Nodarbību grafiks

P.

9:00-10:00

PILATES (Alina)


15:00 – 16:00

BARRE (Anastasija)


16:00 – 17:00

PILATES (Alina)


O.

11:00 -12:00

PILATES (Alina)


16:00-17:00

DANCE FITNESS (Simona)


19:00-20:00

Just for Ladies (Simona)


T.

9:00 – 10:00

PILATES (Alina)


16:00 – 17:00

PILATES (Alina)


17:00 – 18:00

Just for Ladies (Chris)


C.

11:00-12:30

HATHA Joga (Iveta)


16:00-17:00

DANCE FITNESS (Simona)


19:00 – 20:00

Just for Ladies (Simona)


Pt.

16:00 -17:00

PILATES (Alina)


18:00 – 19:00

BARRE (Irina)


S.

12:00-13:00

Stretching (Irina)


13:00 – 14:00

BARRE (Irina)


Mēneša abonementa cena nodarbībam grupā:

4 nodarbībām - 80 eur
6 nodarbībām - 120 eur
8 nodarbībām - 150 eur
12 nodarbībām - 220 eur

* Abonements jāizlieto 1 mēneša laikā
*Pirma izmēģinājumu nodarbība -20 eur

Deju stili

BARRE – tas ir fitness ar baleta estetiku. Baleta vingrinājumu apkopojums ar māksliniecisko praksi.

Barre fitness ir ideāls variants tiem, kas mīl baletu, taču nav ieguvuši attiecīgo sagatavotību. Barre metode ir baleta, funkcionālā spēka treniņa, pilates, jogas vingrojumu un pārdomātu muskuļu slodzes veidu kombinācijā. Baleta stieni treniņos izmanto kā balstu, strādājot ar kāju, augšstilbu, vēdera preses muskuļiem. Nodarbībās papildus izmanto arī speciālu sporta inventāru: nelielas hanteles, mazas bumbas pilates vingrojumiem, espanderus, elastīgas lentes, siksnas jogai, balsta blokus, atsvarus u.c.

Ikdienas ieradumi, piemēram, darbs pie datora, apavi ar augstiem papēžiem un nevienmērīga slodze, izjauc ķermeņa muskuļu līdzsvaru, 

Stiprini muskuļus ar Barre tehnikas pamatiem pie baleta stieņa!

Ideāla stāja, skaists stipra un trenēta ķermeņa siluets ir garantēti!

Barre būs piemērots cilvēkiem ar jebkuru sagatavotības līmeni.


JUST FOR LADIES

nodarbības paredzētas sievietēm, kas vēlas  paaugstināt savu pašapziņu un iemācīties skaisti un eleganti kustēties. Tas sevī savieno vairāku deju stilu kustības, palīdz attīstīt lokanību, koordināciju un muzikalitāti. Trenējies dejojot! Pārveido enerģiju labā omā, bet slaids un sportisks augums nāks bonusā! Nodarbības pasniedz mūsu skolas profesionāli dejotāji un horeogrāfi!


DANCE FITNESS – treniņš ar dejas novirzi,

kurš dod intensīvu fizisko slodzi, uzlabo koordināciju, stāju un kustību plastiku. Fitnes un deju elementi lieliski papildina viens otru un dod vienreizēju rezultātu. Deju fitnesā izmanto vienkāršas kustības, tāpēc iepriekšējā pieredze dejās nav vajadzīga.


Stiepšanās jeb Stretching

Šobrīd stiepšanās ir treniņu komplekss, kas ļauj jebkāda līmeņa fiziskās sagatavotības cilvēkam uzlabot savu muskuļu elastību. Stiepšanās treniņi notiek uz paklājiņiem un sākas ar ķermeņa iesildīšanu, lai izvairītos no stiepšanās traumām. Nodarbības sekmē muskuļu elastību un locītavu kustību amplitūdu, kas ļauj uzturēt skaistu stāju un vieglu gaitu un saglabāt ķermeņa elastību. Trniņu efekts – vispārēja ķermeņa funkcionalitāte!


Slow and Strong – mierīga, harmoniska vingrošana, dziļās muskulatūras nostiprināšanai un stabilizācijai. 

Attīsta spēku, lokainību un balansu.  Piestāv tiem kas tikko ir sācis nodarboties ar fitnesu vai arī cilvēkiem, kuriem nepatīk  kardio treniņi. Vingrošanas laikā tiek kombinēti gan statiska muskuļu sasprindzināšana, gan  muskuļu stiepšana ar pareizo elpošanas tehniku. Treniņa temps ir lēns, lai būtu iespēja koriģēt vingrinājumu izpildīšanas kvalitāti.


Rullis un Miofasciālā relaksācija ir pašmasāžas tehnika,

kuras mērķis ir mazināt pārmērīgu muskuļu sasprindzinājumu, nospiežot un izstiepjot audus, apvienojumā ar pareizu elpošanu. Pareiza miofasciālā masāža ietekmē trigerpunktus – lokālās muskuļu šķiedru spazmas. Mīksto audu masāža uzlabo to plastiskumu un mitrumu. Jo elastīgāki audi, jo labāka kustība.


Kas ir joga? Joga tā ir vesela kultūra, gan fiziska, gan garīga. 

Tai ir ļoti daudz virzienu un apguves līmeņu. Kāds ir skolas Dance Story pasniedzējas piegājiens? Pateicoties savai ilggadējai pieredzei un novērojumiem, viņa saprata, ka sniegties pēc rezultāta par katru cenu nenes labumu, ne ķermenim, nez garam. Rezultātā cilvēki mēdz vilties savos spēkos un nerod prieku nodarbībās. Maiga un plānveida iedarbība uz ķermeņi palīdz veikt pāreju no viena stāvokļa, otrā, paaugstinot jūsu jogas apguves līmeni. Jūsu ķermenis tiek sagatavots un izpilda pārejas no vienas asanas uz otru bez sāpēm un sasprindzinājuma.  Kā rezultātā, jūs jūtiet progresu un apmierinājumu no nodarbībām, tās jums nes prieku!


Modernā deja jeb Contemporary Dance

Laikmetīgā skatuves deja, kurā ietilpst dažādi virzieni.

Deja, kā instruments ķermņa attistībai un emociju izpausmes veids. Te liela uzmanība tiek veltīta nevis tehnikai, bet dejas iekšējai formai. Dejotāja meistarība sastāv no spējas atdarināt savas emocijas ar ķermeņa kustībam. Dzīvais ritms, ekspresija, improvizācija, kustību brīvība – tās ir galvenās modernās dejas  kvalitātes. Izvēlēties sev grupu ar sev piemērotu dejas prasmes līmeni – kontemps iesakušiem vai turpinājušiem. Studijā ir grupas, gan jauniņiem, gan arī pieredzējušiem dejotājiem, kuri grib apgūt sev jauno dejas virzienu. Skolā pasniedz kvalificēti un talantīgi pedagogi, kuri palīdzēs jums atraisīties, aizmirst par neveiklību un kusteties brīvi.


Mūsu pasniedzēji

Simona
Contemp /Show dance /Akrobātika
Latvijas un starptautisko deju konkursu dalībniece un čempione. Pasaules čempionāts un Eiropas kauss - Modern dance/Show dance nominācijā.
Vairāk
Anastasija
Klasiskā horeogrāfija /Balets
Latvijas Nacionālā baleta māksliniece. Bakalaura grāds pedagoģijā un horeogrāfijā Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmija.
Vairāk
Irina
Balets/ Klasiskā horeogrāfija
Vaganaova Baleta Akadēmijas absolvente. Laikmetīgā balleta Borisa Eifmana teatris, klasiskā baleta māklsliniece Mikhailovska operas un baleta namā un Mariinsky teatrī Sankt-Peterburgā.
Vairāk
Edgars 
Hip - Hop/ House/ Fusion
Horeogrāfs - Mākslinieks. Mūsdienu deju pasniedzējs. Dejotājs, aktieris Latvijas Nacionālajā Operā un Balets - Izrādē "Karmena".
Vairāk
Chris
Hip-hop
Professionāla dejotāja, horeogrāfe un pasniedzēja. Latvijas Kultūras Koledžas «Hip-hop kultūras deja» specializācijas vadītāja.
Vairāk
Vera
Contemp / Hp-Hop
Nodarbojos ar dejām jau 12 gadus, kuru laikā esmu apguvusi laikmetīgo, hip hop un klasisko deju. Latvijas Kultūras Koledža.
Vairāk
Ralfs
BREAK Dance
Ralfs dejo jau 11 gadus. Dejo tādus deju stilus kā HipHop, Breaking un House. Latvijas Kultūras Koledža.
Vairāk
Lana
Hip-hop
Street deju virzienu pasniedzēja. 15. gadus apmācijās un guva pieredzi dažādiem deju stiliem /hiphops, džeza, moderns/
Vairāk
Monika
Jazz-modern/ Cheerleading
Profesionāla dejotāja, pedagogs un horeogrāfs. Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā.
Vairāk
Iveta
Hatha Joga
Kundalini pētniecības institūts (ASV), jogas pasniedzēja, LU
Vairāk
Jelena
Vinjasa joga/ Stretching
Veselības nostiprinošo grupu treneris - pedagogs, aerobikas instruktors. Speciālitātes ieguva Latvijas Aerobikas Asociācijā
Vairāk

Sazinies ar mums

Contact Form Demo
SIA Dance Story
Reģistrācijas Nr.: 40203400988
Salienas iela 4, Piņķi
Latvija, LV-2107
Telefona Nr.: + 371 20200806
info@dancestory.lv

Norēķinu rekvizīti
LV79HABA0551052665133
“Swedbank” AS
Balasta dambis 15, Rīga,
LV-1048, Latvija
BIC/S.W.I.F.T.: HABALV22
Reģ. Nr.: 40003074764

Lietošanas noteikumiPrivātuma politika
@Copyright - Visas tiesības aizsargātas, 2022
Pieteikties
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram